Yönetim ve Eğitimciler

ITAP Fizik Olimpiyat Okulu olimpiyat seviyesinde ders vermekte olan deneyimli yürütücü ve eğitimcilerden oluşmaktadır ve deneyimli birçok olimpiyat eğitmeni ekibimize katılmaya devam etmektedir. Ekibimizin başarılarına ilişkin bilgiler çok yakında bu sayfalarda yer alacaktır. Bu güne kadar ITAP Fizik Olimpiyat Okulunda görev almış olan eğitimciler ve yürütücülerimiz şu şekildedir:

      Program Yürütücüsü:
      Recep Ventsislav Dimitrov (Bahçeşehir Üniversitesi)

     
      Eğitim Programları Danışma Kurulu:
      Elşen Veli (Kocaeli Üniversitesi, Fizik Bölümü)
      Altuğ Özpineci (Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Fizik Bölümü)
     
      Bugüne kadar ders vermiş olan fizik olimpiyat eğitmenleri:

      Bekir Aktaş (Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Fizik Bölümü)
      Barış Bayram  (Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Elekrik ve Elektronik Müh. Böl.)
      Aykutlu Dane (Bilkent Üniversitesi, UNAM Ulusal Nanoteknoloji Araştırma Merkezi)
      Recep Ventsislav Dimitrov (Bahçeşehir Üniversitesi, Fizik Bölümü)
      Ahmet Demir(Massachusetts Institute of Technology, Boston, ABD)
      Yurdahan Güler (Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Fizik Bölümü)
      Rafet Kamer (Beyhan Rıfat Çıkıllıoğlu Anadolu Lisesi, Eskişehir)
      İnanç Kanık (Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Fizik Bölümü)
      Altuğ Özpineci (Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Fizik Bölümü)
      Elşen Veli (Kocaeli Üniversitesi, Fizik Bölümü)

      Alıştırma saatlerinde ders verebilen ITAP FOO 2010, 2011 ve 2012 mezunu MEB Bilim Olimpiyat Danışmanları:

      Ayşe Bozkurt (Maltepe Coşkun Fen Lisesi, İstanbul) (2010)

      Yunus Güleç (Özel Pi Koleji, Ankara) (2010)

      Rafet Kamer (Emlak Konut Mimar Sinan Lisesi) (2010)

      Ali Osman Özpala (Coşkun Kasımoğlu Fen Lisesi, İstanbul)   (2010)

      Abdullah Uslu (Karakaya Fen Lisesi, Elazığ) (2010)

      Mehmet Bilgiç (ODTÜ G.V. Özel Lisesi, Ankara) (2011)

      Gürhan Özkara (Eskişehir Salih Zeki Anadolu Lisesi, Eskişehir) (2011)

      Ahmet Gökhan Şaşmazel (Özel Yüce Fen Lisesi, Ankara) (2011)

      Sefer Doğan (Özel Sultan Murat Fen Lisesi, Sivas) (2011)

      Metin Korkmaz (Arel Fen Lisesi, İstanbul) (2011)

      Ahmet Acar (Özel Sanko Lisesi, Gaziantep) (2011)

      Betül Karagöz (Eyüboğlu Kolej ve Fen Lisesi, İstanbul) (2011)

      Yavuz Tıkman (ÇApa Anadolu Öğretmen Lisesi, İstanbul) (2011)

      Zafer Kılınç (Aksaray Fen Lisesi, Aksaray) (2011)

      İbrahim Çelik (Körfez Fen Lisesi, Kocaeli) (2011)

      Fatih Karatepe (Mersin 75. Yıl Anadolu Öğretmen Lisesi, 2012)
 
      Zehra Eren Özel (Seviye Dergisi Dershanesi Etlik Şübesi, 2012)
 
      Adnan Toprak (Özel Kızılırmak Lisesi, 2012)
 
     Aşkın Özdemir (75. Yıl Fen Lisesi, 2012)
 
     Muhittin Özdemir (Ortaklar Anadolu Öğretmen Lisesi, 2012)
 
     İbrahim Çelik (Körfez Fen Lisesi, 2012)
 
     Fatih Yılmaz (Özel Evrensel Fen Lisesi, 2012)
    
     Burak Gürkan (Tekirdağ Bilim Ve Sanat Merkezi, 2012)
 
     Osman Erhan (Özel Muzur Fen Lisesi, 2012)
 
     Şenol Özçelik (Terakki Vakfı Okulları, 2012)
 
     Adem Sarıhan (Osmaniye Anadolu Lisesi, 2012)
 
     Özay Atay (TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi, 2012)
 
     Ahmet Uğuz (Mersin Yahya Akel Fen Lisesi, 2012)
 
     Ahmet Erkan Bilmez (FMV Erenköy Isık Lisesi, 2012)
 
     Kürşat Koyuncu (Köyceyiz Şehit S.Yılmaz Kız Tek. ve Mesl. Lis., 2012)
 
     Ömer Ender Erginoğlu (Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi, 2012)
 
     Şener Şahin (T.C M.E.B Adana Fen Lisesi, 2012)
 
     Cem Uludağ (Özel İstek Acıbadem Anadolu Lisesi, 2012)
 
     Selim Kaymış (Bilecik Anadolu Lisesi, 2012)
 
     Özcan Özdemir (Trabzon Yomra Fen Lisesi, 2012)
 
     Yalçın Taşdelen (TEV Özel İnanç Türkeş Lisesi, 2012)
 
     Sevil Künbet (MEV Koleji Özel Ankara Okulları, 2012)
 
     Atilla Yaşar (Balıkesir Özel Fırat Fen Lisesi, 2012)
 
     Muhammet Çoruh (TAKEV Fen ve Anadolu Lisesi, 2012)
 
     Mustafa Karakuş (Özel Final Okulları Fen Lisesi, 2012)
 
     Nilgün Serbest (Daruşşafaka Lisesi, 2012)
 
     Timothy Timur (İzmir Fen Lisesi, 2012)

       
      Lise Olimpiyat Programları Danışmanı:
      Metin Öztürk (eski Ankara Fen Lisesi Müdürü)
     
      Sınav ve alıştırma sorularının hazırlanması, yabancı kaynaklardan soru çevirileri:
      Sabahattin Esen (İbrahim Atalı  Lisesi, Adana)

      İnternet sayfası güncelleme ve geliştirme:
      Lütfi Altın (Boğaziçi Üniversitesi)